Jest taki okres w zimie, w którym można jeździć na nartach na najlepszych stokach za darmo. Dzieje się tak za sprawą współpracy hoteli i pensjonatów z ośrodkami narciarskimi. W Polsce z roku na rok przybywa hoteli oferujących karnet FreeSKI. Dlaczego? Bo to się absolutnie wszystkim opłaca.


Idea FreeSKI jest już dość długo znana i doskonale rozwinięta - w Europie. W Polsce już także zaczęto zauważać, że współpraca hoteli i stacji narciarskich przynosi korzyści obydwu tym stronom, a jednocześnie Odwiedzającym obu Gospodarzy. Gość dostaje darmowy karnet tylko za to, że zarezerwował ten a nie inny hotel. Słowem: korzystają wszyscy, wszystkie trzy strony.  Na czym to polega i jak działa?  

Freeskihotele.pl - to baza, która powstała, żeby promować głównie hotele i pensjonaty. Te, które do niej dołączą są wybierane przez Rezerwujących noclegi, żeby skorzystać z darmowego karnetu na stok. Stacje narciarskie oferują hotelom darmowe karnety dla ich Gości, co podnosi atrakcyjność miejsca noclegowego nie tylko z powodu proponowanych darmowych zjazdów, ale też całej gamy atrakcji, jakie można dziś znaleźć w takich ośrodkach. Oferta obowiązuje od 25 lutego aż do zamknięcia stacji. O jakich regionach mówimy?

FreeSKI w Wiśle.
Wśród zimowych kierunków perełką jest Wisła - miasteczko położone w województwie śląskim. To klimatyczne miejsce, podkreślające beskidzką regionalność swoją kuchnią, obyczajami i infrastrukturą. Dlatego lgną do niej turyści i narciarze ze wszech stron. W samym centrum Wisły znajduje się  Stacja narciarska Skolnity, zmodernizowana w 2018 roku przyciąga nie tylko niezwykłą atmosferą, ale też bogatą infrastrukturą. Czteroosobowa kolej linowa o długości 800 metrów, oświetlone, różniące się stopniem trudności trasy: niebieska trasa (1100m.) oraz czerwona (980m.), darmowa ośla łączka z orczykiem, karuzela zimowa, darmowe busy z parkingu i spod hotelu - to tylko niektóre jej elementy. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród rodzin z dziećmi. Więcej o tym miejscu na https://freeskihotele.plFreeSKI w Rzykach.
W województwie małopolskim, niedaleko granicy z województwem śląskim położone są Rzyki - kierunek wybierany przez mieszkańców całej Polski!  Czarny Groń to kompleksowa oferta dla miłośników białego szaleństwa. Obiekty i teren przeznaczony do uprawiania różnych  sportów zimowych (narty, snowboard, łyżwy, sanki) są położone głęboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co gwarantuje utrzymanie śniegu aż do późnej wiosny! To doskonałe miejsce dla miłośników dobrej zabawy tych, którzy nie lubią  nudy. SPA, baseny, sauny, oberża.. Tu nuda się nie uda! Więcej o tym miejscu na https://freeskihotele.pl .

FreeSKI w Kasinie Wielkiej.
Kasina to miejscowość rodzinna Justyny Kowalczyk, mistrzyni i multimedalistki olimpijskiej w biegach narciarskich.  Urok i spokój tego miejsca, postać Justyny Kowalczyk oraz stacja narciarska Kasina SKI przyciągają wiele osób spragnionych błogiego odpoczynku. Zastaniemy tam cztery doskonale wyposażone, sztucznie dośnieżane i oświetlone stoki narciarskie. W Kasinie SKI,  położonej  zaledwie 50 km od Krakowa, mamy do dyspozycji stok zaliczany do średnio trudnych, położony na zalesionych zboczach Śnieżnicy, pięknego szczytu w Beskidzie Wyspowym. Więcej o tym miejscu na https://freeskihotele.pl .


FreeSKI w Krynicy Zdroju.
Małopolskiej Krynicy Zdrój nie trzeba przedstawiać. Miasto jest odwiedzane cały rok, także po sezonie, co przyczyniło się do świetnego funkcjonowania tam idei freeski. Darmowy karnet Goście chętnie wykorzystują w stacji narciarskiej czynnej i aktywnej cały rok - Słotwiny Arena. Na miłośników deski i nart czeka tam aż 12  zróżnicowanych pod względem trudności tras zjazdowych, nowoczesna sześcioosobowa kolej Doppelmayr z osłonami przeciwwiatrowymi, świetne zaplecze dla rodzin z dziećmi (dużą popularnością cieszy się Zimowy Plac Zabaw Kubuś-SKI i szkoła narciarska dla najmłodszych), a dla zwolenników mocniejszych wrażeń - 600-metrowy Snowpark Arena.  Więcej o tym miejscu na https://freeskihotele.pl .


FreeSKI w Kurzętniku.
Do programu FreeSKI stacja Kurza Góra w Kurzętniku przystąpiła, wraz z wejściem do Grupy Pingwina, w 2018 roku. To wyjątkowe miejsce na zimowej mapie Polski. Stacja położona jest w województwie warmińsko-mazurskim. To właśnie tam znajduje się najdłuższa trasa zjazdowa w północnej Polsce. Stacja przyciąga  dwiema  zróżnicowanymi, doskonale utrzymanymi, trasami narciarskimi. Wszystkie są oświetlone i można delektować się zjazdami wieczornymi. Więcej o tym miejscu na https://freeskihotele.pl .FreeSKI to program, dzięki któremu można niejako przedłużyć sezon. Pokoje, czy restauracje hotelowe nie muszą świecić pustkami. Współpraca ze stacjami przedłuża żywotność fajnego, radosnego, aktywnego okresu, a prezentowanie się na freeskihotele.pl to atrakcyjna, funkcjonalna promocja.
Masz hotelu, pensjonat czy apartamenty i chcesz dołączyć jako partner do Freeskihotele? Zapraszamy do kontaktu: e-mail: kontakt@freeskihotele.pl lub tel. 789 402 133.