W 68 Rajdzie Wisły triumfowali Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel, jadący Skodą Fabią Rally 2 EVO. W finałowej rundzie tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski drugą lokatę wywalczyli również startujący Skodą Fabią Rally 2 EVO Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski, którzy tym samym przypieczętowali zdobycie tytułów wicemistrzowskich w klasyfikacji generalnej. Trzecie miejsce w na beskidzkich trasach zajęli Jarosław Kołtun i Ireneusz Pleskot w Fordzie Fiesta Rally 2, którzy na identycznym miejscu zakończyli tegoroczny sezon.

Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel wygrali 9 z 11 odcinków specjalnych, w tym kończący rajd, dodatkowo punktowany Power Stage w Istebnej i po raz drugi z rzędu stanęli na najwyższym stopniu podium rundy RSMP.

Czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła załoga Jakub Matulka i Daniel Dymurski (Ford Fiesta Rally 3) i jednocześnie była najszybsza w klasie 3, dzięki czemu sięgnęła po mistrzostwo w tej kategorii. W klasie 2WD oraz w 4R2 triumfowali Jacek Jurecki i Piotr Jamroziak (Peugeot 208 R2), natomiast w klasie 4 pierwszą lokatę wywalczyli Marcin Górny i Jarosław Janasz (Peugeot 208 Rally4). Dwunastą pozycję w klasyfikacji generalnej zajęła załoga Gracjan Predko i Michał Jurgała (Peugeot 208 Rally4), która wywalczyła tytuły w kategorii 2WD i klasie 4.

W rundzie Historycznych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasyfikacji generalnej triumfowali Andrzej Borkowski i Łukasz Zapart (Toyota Celica ST165) przed załogą Elefant i Emilia Kotarska (BMW 318 IS) oraz duetem Piotr Kiepura i Mateusz Galle (Opel Kadett GTE).