Wisła

Złoty Kamil 0

Złoty Kamil

2017-01-16 05:27 0 komentarzy

Rewelacyjnie dla polskich kibiców zakończył się pucharowy weekend na skoczni im Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podobnie jak pierwszego dnia, także w niedzielę zwycięstwo odniósł Kamil Stoch. Drugie miejsce zajął dziś Norweg Daniel Andre-Tande, a na najniższym stopniu podium stanął Słoweniec Domen Prevc.

Więcej
Stoch wygrywa w Wiśle! 0

Stoch wygrywa w Wiśle!

2017-01-14 23:08 0 komentarzy

Kamil Stoch w fenomenalnym stylu zwyciężył w sobotnim konkursie Pucharu Świata, rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Dzięki wygranej Polak wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu, wyprzedzając o 42 punkty Domena Prevca ze Słowenii. Drugie miejsce w sobotni wieczór zajął reprezentant Austrii Stefan Kraft, a na najniższym stopniu podium stanął Niemiec Andreas Wellinger.

Więcej
Prezydenckie śniadanie kadry skoczków 0

Prezydenckie śniadanie kadry skoczków

2017-01-14 11:13 0 komentarzy

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w sobotę w Zamku w Wiśle na śniadaniu z Kadrą Narodową w skokach narciarskich.

Więcej
PORADNIK KIBICA Puchar Świata Wisła 2017 0

PORADNIK KIBICA Puchar Świata Wisła 2017

2017-01-14 08:56 0 komentarzy

Najważniejsze informacje dla każdego kibica skoków narciarskich w czasie Pucharu Świata w Wiśle 2017.

Więcej
Wręczono numery startowe 0

Wręczono numery startowe

2017-01-14 08:40 0 komentarzy

Wzorem lat ubiegłych, tradycyjnie po kwalifikacjach, odbyło się uroczyste wręczenie numerów startowych

Więcej
Dziś wręczenie numerów startowych ! 0

Dziś wręczenie numerów startowych !

2017-01-13 07:22 0 komentarzy

Dziś po południu wiślańskim Amfiteatrze im. S. Hadyny po raz kolejny odbędzie się uroczyste wręczenie numerów startowych dziesięciu czołowym zawodnikom klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w sezonie 2016/2017.

Więcej
Zwycięstwo Laury Wantulok 0

Zwycięstwo Laury Wantulok

2017-01-12 13:43 0 komentarzy

Śląsko-Beskidzka Liga Regionalna Grupy AZOTY zainaugurowała drugi sezon na nowo otwartych trasach w Istebnej Zaolziu. Przy pięknej słonecznej pogodzie stylem klasycznym o punkty walczyli zawodnicy z województwa śląskiego. Sklasyfikowano 111 zawodniczek i zawodników.

Więcej
17 reprezentacji wystartuje w Wiśle  0

17 reprezentacji wystartuje w Wiśle

2017-01-12 07:42 0 komentarzy

68 zawodników z 17 krajów przyjedzie do Polski rywalizować w zawodach Pucharu Świata, które w dniach 13-15 stycznia

Więcej
Zmiana organizacji ruchu - Puchar Świata w Wiśle 1

Zmiana organizacji ruchu - Puchar Świata w Wiśle

2017-01-09 13:02 1 komentarzy

W najbliższy weekend w Wiśle obędzie się Puchar Świata w skokach narciarskich. W związku z organizacją konkursu należy spodziewać się utrudnień i zmian w ruchu drogowym na drogach Wisły. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy będą czuwać policjanci oraz służby porządkowe organizatora.

Więcej
9 stycznia (poniedziałek)  InfoSKI wszystkie wyciągi w jednym miejscu Istebna, Ustroń, Wisła 0

9 stycznia (poniedziałek) InfoSKI wszystkie wyciągi w jednym miejscu Istebna, Ustroń, Wisła

2017-01-09 10:36 0 komentarzy