Wisła z początkiem roku i wraz z nadejściem sezonu zimowego rozpoczęła tegoroczne działania promocyjne miasta. Nowa kampania promocyjna „perły Beskidów” jest kontynuacją i rozszerzeniem dotychczasowych narzędzi reklamy z lat ubiegłych. W tym roku miasto po raz kolejny promuje się w ogólnopolskiej sieci Multikino.

Tym razem spoty promujące zimowy wypoczynek są emitowane w 20 salach kinowych w Łodzi i Bydgoszczy. W tę formę promocji włączyli się gestorzy wyciągów narciarskich skupionych w ramach Wiślańskiego Skipassa. Jak informuje szefowa wiślańskiej promocji Ewa Zarychta – Przez współpracę z wiślańskimi przedsiębiorcami mogliśmy wykupić, aż cztery tygodnie kampanii w styczniu i lutym. Dzięki czemu spoty promocyjne Wisły zobaczy aż do 80 tysięcy widzów w sieci kin – podkreśla pracownik Urzędu Miejskiego w Wiśle.
– Również wspólnie z Wiślańskim Skipassem nasza gmina promuje się także w serwisach portalu Onet.pl. Zimowa edycja kampanii jest skierowana do mieszkańców województw: mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Polega na tym, że od 1 stycznia w portalu pojawia się okienko z zaproszeniem na narty do Wisły, a po kliknięciu internauta przekierowywany jest losowo na stronę miasta Wisła lub Wiślańskiego Skipassu. Zaletą tej promocji jest to, że zaproszenie do Wisły jest widoczne w ustalonym okresie trwania kampanii (3 tygodnie) przez cały czas. Płacimy tylko jeśli internauta kliknie w reklamę czyli realnie za liczbę odbiorców – wyjaśnia kierownik Referatu, Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Wisły.