Tradycyjnie jak co roku w najbliższy weekend w Perle Beskidów będzie można skorzystać z akcji „Wisła za Połowę”. W ramach akcji promocyjnej, która organizowana jest po raz dziesiąty, część obiektów noclegowych i gestorów, aby zachęcić do wypoczynku w Wiśle, obniży swoje ceny o połowę. Jak mówi Katarzyna Swęda z Wiślańskiej Organizacji Turystycznej – Nasza akcja jest formą podziękowania wszystkim, którzy lubią odpoczywać w Wiśle.  zachęca do uczestnictwa w akcji „Wisła za Połowę”. Zachęcam do odwiedzenia strony www.wot.wisla.pl gdzie na bieżąco są publikowane informacje dotyczące akcji oraz imprez z nią związanych. Szczegółowe informacje dotyczące imprez, przyjeżdżający do Wisły otrzymają w miejscu zakwaterowania – podkreśla organizatorka akcji.

W ramach promocji z 50% rabatu można skorzystać między innymi z noclegów w Zamku Prezydenta RP w Czarnym, Hotelu Vestina czy Willi Jak u Babci. Na znawców dobrej kuchni czekają wiślańskie restauracje i karczmy oraz restauracje hotelowe Karczma Wiślanka, Chata Olimpijczyka Jasia i Helenki czy restauracja w Hotelu Stok. Również z kilku wiślańskich atrakcji będzie można skorzystać w najbliższy weekend, podróż ciuchciami czy wypożyczyć rowery.

Centralny Punkt Informacyjny akcji „Wisła za Połowę” czynny będzie w dniach
05 i 06.10.2017 r. w godzinach 9.00 – 20.00 oraz dnia 07.10.2017 r. w godzinach 9.00 –16.00
w Centrum Informacji Turystycznej, pl. B. Hoffa 3. Lista wszystkich podmiotów biorących udział w akcji na www.wot.wisla.pl