Hotel STOK**** to jedyny taki obiekt wypoczynkowy w Beskidach, który posiada własne wyciągi narciarskie zlokalizowane bezpośrednio przy hotelu!

Kolej linowa STOK Stacja Narciarska zastąpiła długoletni wyciąg orczykowy a dotychczasowa jedna trasa zjazdowa została wzbogacona o drugą łagodniejszą trasę – niebieską.


Do dyspozycji narciarzy oddane są trzy trasy zjazdowe:
Trasa czerwona – 850 m dł. / 200 m różnicy poziomów/
Trasa niebieska - 1000 m dł. / 200 m różnicy poziomów/
Trasa niebieska – 150 m dł. / 18 m różnicy poziomów (dla dzieci i początkujących) - wyciąg talerzykowy

Przy 800 metrach długości i 200 metrach różnicy poziomów, 6 minutowa podróż w górę stoku jest wielką przyjemnością. Kolejka jest w stanie wywieźć w górę aż 1700 osób na godzinę.

Trasy są zróżnicowane pod względem trudności i długości – jest trasa dla dzieci i dwie trasy dla zaawansowanych narciarzy. Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowaneNa miejscu - wypożyczalnia sprzętu Rossignol oraz szkółka narciarska oferująca profesjonalne usługi instruktorskie. O bezpieczeństwo na trasach dbają wykwalifikowani pracownicy oraz ratownicy GOPR.

Dodatkowo na miejscu można skorzystać z regionalnego jadła w karczmie góralskiej czy podziwiać widoki z tarasu widokowego na górnej stacji kolei. Dla dzieci przygotowany został zimowy plac zabaw (dodatkowo płatny) z super karuzelą Sun Kid Rotondo ze specjalnymi pontonami, z kolorową dmuchaną tarczą do rzucania śnieżkami a na saneczkach można zjeżdżać bez konieczności wspinania się na górkę dzięki przenośnikowi taśmowemu.

Bezpośrednio przy kolei znajduje się także bezpłatny parking dozorowany dla samochodów osobowych oraz dla autokarów.
Podsumowując: dodatkowa trasa narciarska, nowoczesna kolej linowa, rozbudowana infrastruktura dla dzieci, wspaniałe widoki oraz dogodny dojazd gwarantują, że STOK Stacja Narciarska będzie hitem tej zimy.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje dodatkowe:

Stok Stacja Narciarska
Ul. Jawornik 52 a
43-430 Wisła

Telefon:
Kasa i informacja: 33 856 42 80 sezon zimowy
Recepcja hotelu: 33 856 41 00 poza sezonem
www.stokstacjanarciarska.pl
https://www.facebook.com/stokstacjanarciarska