Po raz pierwszy w Wiśle odbywać się będzie Liga Kubusiowego Narciarza czyli zawody dla dzieci na wesoło. Impreza odbyła się w tym roku już w Kasinie Ski (Kasina Wielka), Czarnym Groniu (Rzyki), a nawet na Mazurach w Kurzej Górze (Kurzętnik), teraz przyszła kolej na Skolnity w Wiśle, a na finał Kubuś zaprasza na stację Słotwiny Arena w Krynicy Zdróju.


Zachęcamy Was do udziału i sprawdzenie umiejętności z slalomie gigancie na czas. Kubuś przygotował super nagrody, więc jeśli tylko jeździsz na snowboardzie lub nartach, masz rocznikowo od 4 do 13 lat to przyjeżdżaj do Wisły by zmierzyć się z czasem na naszej trasie! Do pokonania będzie kilkanaście tyczek, komu uda się przejechać najszybciej?
Zawody będą pełne sportowych emocji i wyzwań na stoku narciarskim. Dla każdego zawodnika/zawodniczki Kubuś przewidział upominki, a dla najlepszych w 4 kategoriach wiekowych czekają fantastyczne nagrody.


Zawody w Wiśle odbędą się 16.02. w Stacji Narciarskiej Skolnity. Kto wie, może centrum Wisły okaże się szczęśliwe?...


Zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno małych narciarzy, jak i snowboardzistów! To świetna okazja zbić piątkę z Kubusiem i naszym pingwinem! Animatorzy umilą półmetek ferii wszystkim dzieciakom.Zobaczcie jak było w zeszłym rokuRusz się z Kubusiem i weź udział w Lidze Kubusiowego Narciarza.
Zapraszamy, zapisy na zawody na naszej stronie:

www.ligakubusia.pl