Bardzo dużo dzieje się w Wiślańskiej Sekcji Kendo Genryoku. Podczas zakończonych 19 maja w Bydgoszczy Mistrzostw Polski Dzieci, Juniorów i Młodzieży w Kendo, nasi zawodnicy zaprezentowali się rewelacyjnie, zdobywając trzy krążki.

Złoty medal i tytuł mistrzyni Polski w kategorii Dzieci wywalczyła Lena Pustówka. To drugi tytuł mistrzowski utalentowanej zawodniczki. Z kolei brązowe krążki zdobyli Kamil Domagała w kategorii Młodzik i Dominik Lazarek w kategorii Junior Młodszy. Swój debiut w imprezie tej rangi zaliczyli bracia Jan i Adam Hadaszczak, pokazując najlepsze kendo na jakie było ich stać. Również Tymoteusz Szalbota walczył dzielnie, prezentując mocnego ducha walki i dużo determinacji.

Wiślańska Sekcja Kendo Genryoku dziękuje Bydgoskiemu Stowarzyszeniu Kendo, Iaido i Jodo za świetną organizację zawodów, a wszystkim rodzicom naszych zawodników za zaangażowanie. Sekcja dziękuje również partnerom za dofinansowanie udziału w zawodach: UKS Wisła - Wiślańskie Orły i Firmie SKONTECH za ufundowanie pięknych koszulek i polarów.