Artykuły

Wielkie Sie Ma z Beskidów ! 0

Wielkie Sie Ma z Beskidów !

2020-01-16 05:35 0 komentarzy

Łącznie w Istebnej, Ustroniu i Wiśle zebrano 184.304,46 zł w ramach 28 finału WOŚP.

Więcej
Sukcesy beskidzkich biegaczy 0

Sukcesy beskidzkich biegaczy

2019-05-20 19:52 0 komentarzy

W ostatnią sobotę, 18 maja 2019 roku w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem odbyło się uroczyste podsumowanie I edycji Pucharu Grupy Azoty, który minionej zimy rozgrywany był w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Najlepsi zawodnicy, zawodniczki, trenerzy oraz przedstawiciele klubów obsypani zostali nagrodami, które wręczali im m.in. trener Aleksander Wierietielny oraz nasza mistrzyni Justyna Kowalczyk.

Więcej
Sukcesy biegaczy 0

Sukcesy biegaczy

2019-02-19 09:19 0 komentarzy

W dniach 16-17 lutego narciarze biegowi z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego rywalizowali na trasach Centralnego Ośrodka Sportowego w Ptaszkowej, gdzie odbyły się zawody w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich – Puchar Grupy Azoty. Była to piąta edycja tego cyklu zmagań.

Więcej
Zawody na Kubalonce 0

Zawody na Kubalonce

2019-02-14 08:07 0 komentarzy

13 lutego na trasach Kubalonki rozegrane zostały zawody w ramach IV edycji Śląsko-Beskidzkiej Ligii Regionalnej w biegach narciarskich. Na starcie stanęło prawie 120 zawodniczek i zawodników z beskidzkich klubów.

Więcej
Sukcesy młodzieży 0

Sukcesy młodzieży

2019-01-30 05:22 0 komentarzy

W dniach 26 i 27 stycznia reprezentanci WSS Wisła wzięli udział w Mistrzostwach Polski Młodzików PZN - XIV Pucharze Roztocza, który był rozgrywany w Tomaszowie Lubelskim. W ramach mistrzostw rozegrano także drugie zawody w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich "Pucharu Grupy Azoty".

Więcej
Tablica Waltera Hofera  0

Tablica Waltera Hofera

2018-07-21 07:18 0 komentarzy

20 lipca rozpoczłą się w Wiśle weekend ze skokami narciarskimi. Na skoczni im. Adama Małysza odbyły się kwalifikacje do konkursu FIS Grand Prix w skokach narciarskich, a na placu Hoffa najlepszym zawodnikom kwalifikacji wręczono numery sta

Więcej
Czwarty z rzędu triumf  Wiktora Szozdy 0

Czwarty z rzędu triumf Wiktora Szozdy

2018-02-26 08:42 0 komentarzy

W sobotę skoczkowie narciarscy zakończyli rywalizację w III edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup 2018 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, która rozegrana została na obiektach w Zakopanem.

Więcej
Stefan Hula mistrzem Polski  0

Stefan Hula mistrzem Polski

2017-12-27 08:10 0 komentarzy

Tradycyjnie w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia rozegrany został Konkurs Świąteczny o mistrzostwo Polski w skokach narciarskich. Bezkonkurencyjny we wtorkowe popołudnie na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince okazał się Stefan Hula z klubu Eve-nement Zakopane, który o ponad 22 punkty pokonał srebrnego medalistę - Piotra Żyłę z WSS Wisła. Na najniższym stopniu podium stanął Kamil Stoch, który podobnie jak świeżo upieczony mistrz Polski reprezentuje barwy klubu Eve-nement Zakopane.

Więcej
Wiślanie wśród nagrodzonych 0

Wiślanie wśród nagrodzonych

2017-09-12 12:28 0 komentarzy

W sobotę, 9 września w sali konferencyjnej Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku odbyło się spotkanie, podczas którego podsumowano XIII Edycję Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2017 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. W konferencji udział wziął Prezes Polskiego Związku Narciarskiego - Apoloniusz Tajner, który podsumował miniony sezon zawodów LOTOS Cup 2017 oraz wręczył nagrody trenerom i zawodnikom.